Rezydencja Gościnna to miejsce stworzone z miłości do natury  i gościnności – zawsze marzyliśmy o stworzeniu miejsca gdzie będziemy przyjmować fantastycznych ludzi i dzielić się pięknym widokiem i dobrą energią tego miejsca.

Co nas urzekło w tym miejscu – mega przestrzeń, cudowny krajobraz, który przepięknie zmienia się w różnych porach roku. Codziennie przychodzą do nas sarny, można zobaczyć lisy, a nawet jelenie. uwielbiamy to miejsce za śpiew ptaków przy porannej kawie i przy zachodzie słońca.

O każdej porze roku u nas jest pięknie.

Chcemy aby osoby odwiedzające nas czuły się u nas jak u przyjaciół – dbamy o domową i swojską atmosferę – jakkolwiek to brzmi:) – chcemy, żeby ludzie odwiedzający nas, tak samo jak my czuli się świetnie w naszym miejscu na ziemi.

Każdy z Państwa z pewnością znajdzie coś u nas dla siebie – jeśli pobyt z dziećmi – to animacje i atrakcje dla dzieci, jeśli pobyt wyciszający – mnóstwo zieleni, śpiew ptaków, duży ogród. Kameralność i intymność tego miejsca, ale również doskonały dojazd do atrakcji regionu to z pewnością nasze ogromne atuty.

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram