Kameralny i magiczneWesele marzeń

Zapraszamy do organizacji niezapomnianego wesela w Rezydencji Gościnnej. Jeśli marzysz o kameralnym, rodzinnym przyjęciu w pięknym klimatycznym miejscu, to idealnie trafiliście. Nasza Sala Bankietowa jest przygotowana na wesele do 40 osób.

Ślub i wesele to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu. Każda Para Młoda przychodząca do nas jest mocno wysłuchana, tak aby zorganizować dla Zakochanych prawdziwy Ślub Marzeń. Nie posiadamy gotowej oferty i nie znajdziecie u nas cennika przyjęcia weselnego, bo wszystko ustalamy indywidualnie.

Współpracujemy ze świetnymi fotografami, Dj-ami oraz Orkiestrami, dlatego jesteśmy w stanie zarekomendować i polecić Młodej Parze naprawdę świetnych fachowców.

Serdecznie zapraszamy Młode Pary do konsultacji ślubnej.

A po pięknym przyjęciuNoclegi i inne

Do dyspozycji Gości i Państwa Młodych oddajemy również pokoje gościnne. Do dyspozycji gości pozostają pokoje dwuosobowe oraz studia rodzinne. Para Młoda otrzymuje do swojej dyspozycji Apartament dla Nowożeńców.

Do dyspozycji Gości oprócz noclegów jest również bardzo duży ogród ze strefą wypoczynkową oraz strefa dla dzieci. Cała Rezydencja jest ogrodzona co daje klimat intymności i bezpieczeństwa dla młodszych uczestników przyjęcia. Z myślą o Maluszkach przygotowaliśmy również pokój zabaw dla dzieci. Rezydencja Gościnna to idealne miejsce do organizacji niezapomnianego przyjęcia weselnego.

Dodatkowymi usługami świadczącymi przez nas na weselu jest również animacja dla dzieci na weselu oraz możliwość zatrudnienie profesjonalnej niani do opieki nocnej nad dziećmi.

 

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram